پيام مدير عامل محترم شركت مارگارين به مناسبت ليالي قدر و شهادت مولي الموحدين حضرت علي (ع)

پيام مدير عامل محترم شركت مارگارين به مناسبت ليالي قدر و شهادت مولي الموحدين حضرت علي (ع)

 پيام مدير عامل محترم شركت مارگارين به مناسبت ليالي قدر و شهادت مولي الموحدين حضرت علي  (ع)

پيام مدير عامل شركت مارگارين به مناسبت ليالي قدر و شهادت مولي الموحدين حضرت علي  (ع)

شب قدر از شب هاى با عظمت، مقدس، متبرک و با اهميت سال است و دليل فضيلت اين شب بر ساير شب ها به اعتبار امورى است که در اين شب محقق مى گردد وگرنه اجزاى زمان يا مکان، درجه و رتبه وجودى شان يکى است و بين آنها تفاوتى وجود ندارد.
شب هاي قدر اوج معنويت رمضان است، شب هايي است که زندگي مومن در آن سراسر رنگ خدا مي گيرد، پهنه اي است که روزه دار، بر آن مي ايستد و بر همه ما سواي حق پشت مي کند و در خلوت پر راز شب با عبوديت محض در پيشگاه خدا همه چيز و حتي خود را به فراموشي مي سپارد، از هر چه زميني است.
قدر ميعاد انسان با خداست، بزرگ‏ترين سند امامت و تداوم آن در طول زمان است،  شبي است که خورشيد فروزان حيات امام علي عليه السلام، در افق روز نوزدهم رمضان سال چهلم هجري در آسمان شهر کوفه به خون نشست و شمشير مسموم نفاق و کين، فرق انسان عدالت گستري را شکافت که برترين خلق پس از رسول خدا صلي الله عليه و آله بود. 
آنان که مي خواستند نور خدا را خاموش کنند، نمي دانستند که اراده الهي، بر مانايي علي (عليه السلام) استوار است و مي بينيم که همچنان، کردار و گفتار امام مؤمنان، چراغ راه مردان خدا و حق جويان و يکتاپرستان جهان است.
اينجانب ضمن عرض تسليت اين ايام، توفيق بهره مندي از عنايات و الطاف ويژه حضرت حق در شب هاي قدر را براي مسلمانان جهان و مردم شريف ايران و بالاخص همكاران گرانقدر در شركت مارگارين از خداوند منان مسئلت مي نمايم .

                                                                                                                                                                                 مدير عامل شركت مارگارين
                                                                                                                                                                               حسن خلخالي

تاریخ : 1400/02/11
منبع: