حركت به سمت رشد ارزش سهام در بورس

حركت به سمت رشد ارزش سهام در بورس

حركت به سمت رشد ارزش سهام در بورس


 حرکت به سمت رشد ارزش سهام در بورس

مدیرعامل شركت مارگارین مشكل اساسي در گذشته را كامل نبودن و عدم تنوع سبد محصولات خانوار اين شركت عنوان كرد كه اين موضوع اخيرا طي بررسي‏‌هاي واحد تحقيق و توسعه، منجر به برنامه‏‌ريزي در خصوص تعريف روغن‌هایي ازجمله زیتون، سبوس برنج، کنجد_کانولا و کنجدخالص برای مصرف‌کننده شده است که انتظار می‌رود تا یک ماه آینده محصولات متنوعی به بازار عرضه شود. آقاي دكتر خلخالي همچنين گفتند؛ این شرکت با همکاری شرکت به‏پخش هماهنگی‌هایی را به عمل‌آورده تا در بحث توزیع فروشگاهی و نمایشگاه‌های تخصصی غذا همکاری‌های لازم را انجام دهد. همچنين موضوع تبلیغات نیز به جد پیگیری مي‏شود تا بازار خوبي براي اين محصولات بوجود آيد.
ايشان در ادامه افزود: صنایع غذایی اغلب با اقبال عمومی ‌در بورس روبه‌رو هستند و با اينكه سهام شرکت مارگارين نوساناتی را در ماه‌های اخیر تجربه کرده كه متاثر از روند عمومی ‌حاکم بر بازار هم بوده، با اينحال از آنجا که مولفه‌های مهمی ‌در اين شركت وجود دارد باعث شده تا ارزش این سهام به‌صورت ذاتی بالا باشد. آقاي دكتر خلخالي در خصوص جايگاه ارزش سهام شركت مارگارين اشاره داشتند كه در تلاش هستيم تا با افزایش سرمایه، مقدمات رشد و واقعی سازی سرمایه شركت را فراهم آوريم چرا كه ارزش ذاتي مارگارين از ارزش بازار آن بالاتر است که اين موضوع نشان‌دهنده پتانسیل‌های رشد سهام آن مي‏باشد.
آقاي دكتر خلخالي با اشاره به دو طرح توسعه‌ای این شرکت که در هیات‌مدیره تصویب ‌شده است، گفتند: اولين طرح مربوط به پروژه هیدروژناسیون است كه می‌تواند در صنایع دیگر نیز استفاده شود. طرح دوم، یک پالایشگاه روغن است که در خاورمیانه همتا ندارد و موضوع تامین منابع آن نیز انجام‌شده و تا یک سال آینده عملی خواهد. با عملیاتی شدن این موضوع شرکت مارگارین یک گام بلند در پیشی گرفتن از رقبا بر خواهد داشت. 

تاریخ : 1399/07/28
منبع: