پيام مديرعامل محترم شركت مارگارين به مناسبت روز زن

پيام مديرعامل محترم شركت مارگارين به مناسبت روز زن

پيام مديرعامل محترم شركت مارگارين به مناسبت روز زن

دكتر حسن خلخالي مدیرعامل محترم شركت مارگارين به مناسبت فرارسیدن ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) ، هفته گرامیداشت مقام زن و روز مادر، پیام تبریکی خطاب به بانوان همکار شاغل در این شرکت صادر نمود.
متن پيام دكتر خلخالي بدين شرح است:
زن زيباترين تابلوي هستي، آن كه جان مي‏بخشد، نگاهداري ميكند و به ثمر مي‏رساند ، زن منشور عشق ، آموزگار ايثار و كوه صبر است.
بالا بودن نقش زن در جامعه نسبت به مردان بر همگان مسلم است که زنان دوشادوش مردان در نیل به توسعه، پیشرفت و تعالی ایران بزرگ نقش آفرینی نموده اند و شرکت مارگارين نیز با حضور زنانی فرهیخته، سخت‌کوش و توانمند ، توانسته است وظیفه خطیر خود را به بهترین نحو به خانواده بزرگ اين صنعت ایفاء نماید.
شأن و منزلت و اثربخشي بانوان نسبت به آقايان به مراتب مي‏تواند بيشتر باشد و روي اين اصل بايد ، بر توانمنديهاي علمي خود بيفزايند و به ايده پردازي ‏هاي نوين جهت سهولت امور و تمايز با رقبا بپردازند. 
در اين مدت كوتاه شاهد تلاش همه جانبه بانوان در وظايف محوله همگام با آقايان بودم و به نظر مي‏رسد كه بانوان شاغل در اين مجموعه قابليت بسياري جهت مديريت امور را دارا هستند.
 در آستانه این مناسبت بزرگ، فرصت را مغتنم شمرده و قدردان تلاش همکاران گرانقدري هستیم که در نقش مادر، همسر و همکار در کمال نجابت، درایت و توانمندی به ایفای مسئولیت‌های خانوادگی و اجتماعی خود می‌پردازند؛ امیدوارم با افزایش توانمندی بانوان گرامی شاغل در شرکت مارگارين، فرصت بهره مندی بیشتری از شایستگی‌های حرفه‌ای ایشان فراهم گشته و شتاب بیشتری در توسعه این شرکت صورت پذیرد.
اینجانب ضمن تبریک این میلاد فرخنده، تقدیر و شادباش خود را از خدمات ارزنده و شایسته‌ بانوان همکار ابراز داشته، توفیق و شادکامی روزافزون ایشان را از درگاه باری تعالی خواستارم.
                                                                                                     
                                                                                                                                                                                                                                                      حسن خلخالي
                                                                                                                                                                                                                                                         مديرعامل
 

تاریخ : 1399/11/14
منبع: