پيام دكتر خلخالي به مناسبت فرارسيدن دهه مبارك فجر

پيام دكتر خلخالي به مناسبت فرارسيدن دهه مبارك فجر

پيام دكتر خلخالي به مناسبت فرارسيدن دهه مبارك فجر
به گزارش روابط عمومي، مدیرعامل شرکت مارگارين با صدور پیامی آغاز دهه مبارک فجر و فرا رسیدن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را به همه همکاران تبریک گفت.

متن پيام دكتر خلخالي بدين شرح مي باشد:

انقلاب شکوهمند اسلامی ایران در حالی وارد چهل ودومين سال عمر پر برکت خود می شود که انوار بيدارگر آن الهام بخش ملت هاي دربند در سراسر جهان است و بر ماست كه در سايه بينش و افكار بلند مقام معظم رهبري توطئه هاي دشمنان اسلام را خنثي نموده و مكر آنان را به خودشان بازگردانيم.
با پیروزی انقلاب اسلامی تحول عظیمی در عرصه ‎های اجتماعی، فرهنگی و علمی صورت گرفت و در این راه دستاوردهای شگرفی پدید آمد؛ به طوری که نام ایران در حوزه های علمی و صنعتی بلندآوازه شد. از این رهگذر، صنعت روغن نیز تحولات زیادی را تجربه کرده است. امروز در جای جای میهن عزیزمان؛ از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب، خدمتگزاران خدوم ملت ایران کمر همت به آبادانی این سرزمین بسته اند تا براساس وظیفه ملی، با تلاش و همدلی در کنار هم آینده بهتری را برای کشورمان رقم زنند.
اینجانب در بهاری دیگر از انقلاب شکوهمند اسلامی، فرا رسیدن چهل و دومين سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران را به کارکنان ارجمند خانواده بزرگ مارگارين تبریک و تهنیت عرض می نمایم و سعادت و بهروزی توأم با خیر و برکت را برای ایشان و خانواده‎های گرانقدرشان از درگاه خداوند متعال مسئلت دارم.

                                                                                                                                                                                                       حسن خلخالي
                                                                                                                                                                                                          مدير عامل شركت مارگارين

تاریخ : 1399/11/12
منبع: