توديع و معارفه مديرعامل سابق و مدیرعامل جديد شركت مارگارين

توديع و معارفه مديرعامل سابق و مدیرعامل جديد شركت مارگارين

توديع و معارفه مديرعامل سابق و مدیرعامل جديد شركت مارگارين

به گزارش روابط عمومي، مراسم تودیع و معارفه مديرعامل و عضو هیئت مدیره شركت مارگارين با حضور حسین معين زاد سرپرست هلدينگ توسعه صنايع بهشهر، داود حمزه عضو هيأت مديره و معاون امور شركت ها و مجامع  هلدينگ توسعه صنايع بهشهر، و معاونين و مديران ارشد شركت مارگارين، امروز چهارشنبه مورخه 22 دي ماه 1400 در سالن كنفرانس شركت مارگارين برگزار شد.
در اين مراسم حسین معين زاد، ضمن تشكر از مديرعامل سابق مارگارين و معاونين و مديران شركت، با عنوان نمودن اینکه، شرکت مارگارین یکی از بزرگترین شرکت ها و کارخانه های تولیدی در مجموعه گروه توسعه صنایع بهشهر است، اظهار داشتند: سطح توقع ما از شرکت مارگارین متناسب با سطح برنامه¬ريزي-هاييست که گروه توسعه صنايع بهشهر انجام داده و بايد تمام همت و تلاش خود را به كار بگيریم تا بتوانیم پاسخگوی رقابت رقباء در این صنعت، نیاز مشتریان و انتظار ذینفعان این مجموعه باشیم.
ايشان با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در ابتدای سال جاری با موضوع "تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها" خاطر نشان کردند: در شرايط جنگ اقتصادي، که تحریم بانك¬ها و عدم امکان استفاده از امکانات بازرگانی بین¬المللی اعمال شده از سوی آمریکا و متحدانش، موجب اتلاف منابع و امکانات می گردد، سعي مان بر این است كه از تمامی ظرفیت های داخلی برای تأمین نیازهای کشور عزیزمان استفاده نموده و با بومی سازی تکنولوژی های مورد نیاز مجموعه های اقتصادی و تولیدی، زمینه شکوفا سازی هر چه بیشتر این اقتصاد را فراهم آوریم.
وی افزود: ایجاد و افزايش حلقه هاي هم افزايي در مجموعه توسعه صنایع بهشهر، در دستور كار قرار دارد و ایجاد ارتباط با ساير مجموعه های اقتصادی، در جهت ارزش افزايي بواسطه كار مشاركتي، توانمند ساز، اجتماع محور و اشتغال زا، از چشم اندازهای این هلدینگ چند کسب و کاره و معظم است.
در ادامه سخنان ایشان، داود حمزه، عضو هیئت مدیره و معاون امور شرکتها و مجامع شرکت توسعه صنایع بهشهر اظهار امیدواری نمود: ما به حول و قوه الهی و به مدد و یاری و همکاری مدیران متعهد و کارکنان متخصص خود، آمادگی رقابت با رقبای خود در این عرصه را خواهیم داشت.
پس از آن حسن خلخالي مديرعامل سابق شركت مارگارين، ضمن خير مقدم به سرپرست و هیئت مدیره محترم هلدينگ توسعه صنايع بهشهر و هيأت همراه، ابراز كرد: ما با وجود تمام سختي ها و محدوديت هايي كه داشتيم به كمك تيم مديريتي توانستيم حتي الامكان چرخه توليد را فعال نگه داريم و اجازه هيچگونه تعديل نيرويي را نداديم. خدا را شاكرم كه در اين مدت از هيچگونه تلاش و كوششي دريغ نكرده و در دوران مديريت خود اقدامات شايان ذكري را انجام داديم. ایشان همچنين امیر کاظمی خياباني را بعنوان مدیرعامل شركت مارگارين تبريك و از خداوند متعال برای ایشان آرزوی موفقیت و توفیقات روزافزون نمودند.
در ادامه امیر کاظمی خياباني مدیرعامل و عضو هيأت مديره جدید شركت مارگارين، ضمن تشكر از مديريت هلدينگ توسعه صنایع بهشهر و مدیران سابق و فعلی شرکت مارگارین ابراز داشت:  اميدوارم كه خداوند توفيق بدهد كه بتوانيم در شركت مارگارين حركت رو به جلو همراه با پيشرفت و توسعه و اجرای برنامه هاي استراتژیک بالادستی، داشته باشيم و از اين آزمون اعتماد، سربلند بيرون بياييم. همچنین بسيار خوشحالم كه در اين مجموعه شاهد همدلي و صميميت بی وصفی هستم، لذا تمام تلاش و سعي خود را خواهم نمود كه ادامه دهنده راه و تکمیل کننده آن باشم. امید است در این راه، ایشان مارا از تجربیات ارزنده خود محروم ننمایند.
در پايان اين مراسم، با اهداي لوحي از زحمات حسن خلخالي مدير عامل سابق شركت مارگارين از طرف سرپرست هلدينگ توسعه صنايع بهشهر، تقدير و تشکر بعمل آمده و حكم انتصاب آقاي امیر كاظمي خياباني مدیرعامل و عضو هيأت مديره جديد شركت مارگارين به ايشان اهدا گردید.


تاریخ : 1400/10/22
منبع: